Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Arnavutköy Arçelik Kombi Servisi

Kombiler her mevsim kullanılır. Ancak özellikle kış aylarında hem ısınmak için hem de sıcak su için daha fazla ihtiyaç duyarız. Isınmaya yardımcı olmak için kullanılan bu kombiler, doğalgaz aktarımını ve akışını en verimli biçimde sağlayan teknolojik cihazlardır. Bu cihazlarda meydana gelecek en küçük bir problem maalesef ki gündelik yaşamı olumsuz olarak etkileyebilir. Bunun için düzenli olarak kombilerin bakımı yapılmalıdır. Firmamız Arnavutköy Arçelik kombi servisi ile hem kombi bakımını hem de tamirini yaptırabilirsiniz.

Kısa Sürede Bakım

Meydana gelen problemi en kısa zaman diliminde çözmek ve bu konular hakkında müşterilere bilgi vermek firma olarak bizlerin sorumluluklarından biridir. Firmamız sizlerin tam da bu ihtiyacına çözüm getirmek için piyasaya adım atmıştır. Uzun zamandır da hizmetine devam etmektedir. Arnavutköy’de hizmet vermeye devam eden firmamız, kalabalık teknik personel ekibi ile beraber sektördeki diğer firmalara göre daha hızlı hizmet veriyor. Kısa süre içinde verilen hizmetin kaynağı elbette donanımlı ekibimiz sayesinde gerçekleşiyor.

Onarım ve Bakım

Kombilerin onarımı ve bakımı aslında birbiriyle bağlantılı olan durumlardır. Çünkü bir kombinin düzenli olarak bakımı yapılmadığı takdirde zaman içerisinde bozulmalar yapacaktır. Eğer bakımı alanında uzman kişilere yaptırılırsa böyle bir durum kolay kolay kendini göstermez. İstanbul’da hizmet sunan çok kaliteli ve çok profesyonel servisler bulunuyor. Fakat biz bu firmalardan pek çok noktada ayrılarak kalitemizi ortaya koyuyoruz. Kombi teknolojisinin her detayına hakim olan kadromuz ile beraber piyasanın nabzını tutmaktayız. Yine bu anlamda müşterilerimizin taleplerine hemen yanıt veriyoruz. Gereken işlemleri yaparak siz değerli müşterilerimizin işlerini daha kolay hale getiriyoruz.

7/24 Hizmet Olanağı

Müşterilerimizin soru ve problemlerinin yanıt bulacağı çağrı merkezindeki arkadaşlarımız da işini gerektiği gibi yapmaktadır. Müşterilerimizin taleplerine kısa bir zamanda yanıt vermektedir. İşini başarılı bir biçimde yürüten çalışanlarımıza iletişim hattı üzerinden erişim sağlayabileceğiniz gibi online olarak da irtibata geçebilirsiniz. Kombilerin bakım ve onarım için hizmetlerinde haftanın her günü sizinle beraber oluyor. Kombilerinizde meydana gelen sıkıntıları bizlere ilettiğiniz zaman aynı gün verdiğiniz adrese gelerek süreci başlatmaktayız.