Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Arnavutköy Baykan kombi servisi

İnsan hayatına büyük kolaylıklar sağlayan beyaz eşya çeşitlerinden bir tanesi olan kombiler hemen her mekanda bulunmaktadır. Oldukça sık kullanılan bir ürün olması ile kombilerde bazı sorunlar ortaya çıkması veya bakım zamanlarının gelmesi yüksek ihtimaldir. Kombilerinizin bakım ve onarım hizmetlerini verme konusunda Arnavutköy baykan kombi servisi hizmeti vermeye tek yetkili olan firmamız ile iletişime geçerek sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Nitelikli ve eğitimli personellerimiz ile yaptığımız servis hizmetimizin garantili olması sayesinde uzun yıllar hiçbir ek ücret ödemeden kombilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

 Servis Hizmeti Aşamaları

Uzun yıllardır baykan kombilerine servis hizmeti veriyor olmasından dolayı bu konuda kalabalık ve tecrübeli bir ekibe sahibiz. Bağlantılı ve bir plan dahilinde çalışan bu ekibimiz ile siz müşterilerimizden gelen servis taleplerine hızlı şekilde cevap veriyoruz. Web adresimize girerek oluşturduğunuz servis talebi sonrası sizin adresine en yakın noktada bulunan servis elemanlarımızın kısa sürede adresinize ulaşıyorlar. Sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra teknoloji ekipman ile arıza tespit ve onarım işlemlerine başlayan personellerimiz ihtiyaç halinde parça değişimi de yapıyorlar. Personellerimiz işlemleri bitirip adresinizden ayrıldıktan sonra isterseniz web adresimize giriş yaparak hizmetimize puan verebilir ve hizmet kalitemizi yükseltmemize yardımcı olabilirsiniz.

 Garanti Süresi İçinde Ücret Var Mı?

Baykan kombi alan kişiler otomatik olarak bizim servis hizmetimizden de 2 yıl ücretsiz olarak faydalanabilirler. Ancak kombilerde parça değişimi yapılması durumunda müşterilerimizin ek ücret ödemeleri gerekmektedir. Garanti kapsamına girmeyen parça değişimleri sırasında müşterilerimiz gerekli parçaları bizim bünyemizden de piyasadan daha uygun fiyatlara tahsis edebilirler.

 Servis Hizmeti Süresi

Firmamızda ofis elemanlarımızın yanı sıra saha elemanlarımızda bulunmaktadır. Sürekli olarak hareket halinde olan saha elemanlarımız ofis elemanlarımız ile bağlantılı olarak çalışırlar. Müşterilerimiz web adresimiz üzerinde bulunan talep formunu doldurdukları anda ofis personellerimiz saha elemanlarımızı adrese yönlendirmektedirler. Saha elemanlarımız ise aldıkları adrese en fazla 15 dakika içerisinde ulaşarak servis hizmetini profesyonel şekilde vererek adresten ayrılırlar. Ancak mesai saatleri dışında oluşturulan servis talepleri için durum farklıdır. Sadece 08:00-17:00 arası hizmet verilen firmamızda mesai dışındaki taleplere de bu saat aralığında dönüş yapılmaktadır.