Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Arnavutköy Baymak Kombi Servisi

Kış ayların da en önemli olan ısınma yöntemlerinden biri de doğal gazdır. Doğal gazın etkin ve güvenilir olarak kullanılması kombiler sayesinde mümkün olur. Kombiler özellikle kış aylarından önce gerekli kontrollerden ve bakımlardan geçirilmezse uygunsuz bir zaman da soğukta kalınabilir ya da geri dönüşü olmayan yangınlara, sızıntılara maruz kalınabilir. Bu gibi durumlarda önceden önlem alınabileceği gibi olay sırasında da teknik arızalarda müdahale mümkündür.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Bütün kış neredeyse aralıksız çalışan kombiler de çeşitli arızalar olabilir. Kombiler de olan arızalar yüzünden insanların can güvenliği dahi tehlike de olabilmektedir. Bu arızaların giderilmesi ve uzun vade de tekrarlanmaması için gerekli bakımların yapılması gerekmektedir. Arızaların yanı sıra kombilerin daha etkin ve verimli çalışabilmesi için periyodik olarak bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu konu da uzman olan Arnavutköy baymak kombi servisi tüm bakımı ve arızaları güvenilir bir şekilde yapmakta, garanti vermektedir.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombi içerisin de su bittiği zaman veya basınç değeri düştüğünde güvenlik amacıyla çalışma durmaktadır. Termostat derecesi düşüklüğü, petek borularının tıkanmış olması gibi sorunlardan dolayı kombiniz çalışıyor olsa bile su da ve petekte yeterli ısınma olmayabilir. Bu durumda petek ve boruların düzenli olarak Arnavutköy baymak kombi servisi tarafından temizlenmesi, kontrol edilmesi gerekir.

Kombi patlamalı olarak yanıyor olabilir bu durum da çakmak ve gaz kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Radyatörler de üst ve alt kısımlarının sıcaklığı eşit olmayabilir; petekler içerinde akışın olmamasından kaynaklı bir durumdur, temizleme yapılmalıdır. Kombiden ses gelmesi durumunda cihaz haznesinde olan su da hava olabilir. Kombide sıcak su problemi olabilir bu arıza; üç yollu vana da bir aksama olduğunu gösterir, ısınan su kalorifer sistemine karışıyordur.

Kombi Bakım Servisine Nasıl Ulaşabilirim?

Firmamız bu konu da en kaliteli ve güvenilir hizmeti Arnavutköy baymak kombi servisi olarak değerli müşterilerimiz olan sizlere sunmaktadır. Uzman ekibimizle kombi arızalarınızı, verimlilik oranını tespit ederek gerekli aksiyonları alıp olası kötü durumları önlüyor, tamir ediyoruz. İnternet sitemiz üzerinden detaylı bilgilere erişebilir veya bizimle telefon numaramızı arayarak sesli iletişime geçebilirsiniz.