Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Arnavutköy Bosch Kombi Servisi

Dünyada bütün cihazlar için servis hizmeti zorunlu bir hizmettir. Cihazın uzun ömürlü olması ve verimli kullanılması, profesyonel servis hizmetine bağlıdır. Kış aylarının vazgeçilmez cihazı kombiler için de durum aynıdır. Firmamız, kış aylarında huzur içerisinde ısınmanız için işini meslek edinmiş sertifikalı elemanlarla servis hizmeti sunmaktadır. Deneyimli, tecrübeli ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden firma elemanlarımız, 7/24 bakım, onarım ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Randevu Almayı Unutmayın

Servis hizmetimizin en önemli konusu kuşkusuz randevu sistemidir. Randevu almadan önce cihaz, iletişim ve adres bilgilerinizi kontrol edin. Bu bilgilerin yanlış olması durumunda zaman kaybı meydana gelmektedir. Zaman kaybı meydana gelmemesi için verdiğiniz bilgilerin doğru olması en önemli konulardan biridir.

Servis hizmetinin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi, verilen bilgilerin doğruluğu ile doğrudan alakalıdır. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen servis hizmeti sayesinde, istediğiniz çözüm seçenekleri kapınıza geliyor. Tamir konusunda uzman ekipler zaman kaybetmeden tamir işlemini gerçekleştiriyor.

Elemanlar Profesyonel

Deneyim, tecrübe ve birikim önemlidir. Ancak teknik eğitim almak da önemli bir konudur. Sertifikalı teknik eğitim alan servisler, güvenilir ve pratik çözüm sunarlar. Şirket olarak, sertifikasız eleman çalıştırmıyoruz. Yeterli deneyime sahip ve müşteri memnuniyeti meydana getirecek elemanları tercih eden firmamız, kısa sürede kombinizi kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir.

Amatör veya servis hizmeti ile alakası olmayan kişiler kombinizi bozabilir. Bu gün kombi fiyatları yüksektir. Bu nedenle kombinize zarar verebilecek servis seçeneklerinden uzak durun. Profesyonel Arnavutköy Bosch kombi servisi hizmet seçenekleriyle istediğiniz zaman cihazınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemli

Hizmet dünyasının en önemli konularından biri kuşkusuz servisçiliktir. İşçilik, müşteri ile diyalog, iş ahlakı, disiplinli çalışma ve uyum konusunda üst seviyede olan elemanlarımız, dört mevsim hizmet vermektedir. Cihazın performansını maksimuma çıkaran bakım işlemleri de bu kategoride önemli bir konudur. Kombi yedek parça temini konusunda problem yaşamayan firmamız, servis hizmeti esnasında yedek parçaları hazır bir şekilde bekletmektedir.

Hizmet kalitemiz yılın her gününde aynı performanstadır. Soğuk kış günlerinde veya sıcak yaz günlerinde aynı performansı sergileyen servisimiz, her zaman yanınızdadır.