Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Arnavutköy Buderus Kombi Servisi

Kombi bakımlarının periyodik olarak yapılması, cihazın verimli çalışması bakımından oldukça önemlidir. Kombi, artık pek çok ev ve iş yerinde kullanılmaktadır. Kombiler, sıcak suyun, peteklerde dolaşması sayesinde ortamın ısınmasını sağlar. Ancak, kombi verimli çalışmaz ise, petekler gerektiği gibi ısınmaz. Bu durumda, insanların yaşam konforu olumsuz yönde etkilendiği gibi aynı zamanda faturalar yükselir. Bunun çözümü ise, düzenli olarak kombi bakımı yaptırmaktır. Kombi bakım hizmeti veren firmamız, Arnavutköy Buderus kombi servisi olarak güvenilen bir firmadır. Müşterilerimiz, hızlı servisimiz, kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımız sebebiyle, firmamızı tercih ediyorlar.

Kombi Bakımı Verimli Çalışmazsa Fark Edilir mi?

En doğrusu, düzenli olarak kombi bakımının yaptırılmasıdır. Ancak, bazı durumlarda kombinin kesin olarak, bakıma ihtiyacı olduğu görülür. Peteklerin bazı kısımlarının ısınmadığı görüldüğünde, bu kombinin randımanlı çalışmadığını gösterir. Dolayısıyla, kombinin verimli çalışmadığı bu işten anlamayan kişiler tarafından bile fark edilir. Bu noktada, firmamızdan kombi bakım hizmeti almak, sorunu çözmektedir.

Kombi Bakım Hizmeti İçin Uygun Zaman

İnsanlar, kombi bakım hizmeti için uygun zaman konusunda araştırma yaparlar. Uzmanlar, kombinin yılda iki defa bakımdan geçirilmesini söylemektedir. Bu olmuyorsa, en az bir defa bakım yapılması, gereklidir. Firmamız, kombi bakımının yaz sonu yapılması gerektiği konusunda tavsiyede bulunuyor. Bu sayede, kombinin verimli çalışması sağlanır ve insanlar, rahat, konforlu bir kış geçirebilirler.

Kombi Bakım Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

Kombi bakım alanında pek çok kişinin tercihi olan firmamız, uzman personelle çalışıyor. Uzman personellerimiz, söz konusu adrese gidiyor ve sıcak su ile kaloriferin yanma durumunu kontrol ediyorlar. Bunun ardından, kombinin su sızdırıp sızdırmadığını test ediyoruz.

  • Kombinin içini açıyor ve temizliyoruz
  • Yanma haznesini açarak, brülörü temizliyoruz
  • Kombinin elektrik bağlantısını kontrol ediyoruz
  • Baca ve fan temizliğini yapıyoruz
  • Kombi filtresini temizliyoruz
  • Kombi bar ayarını kontrol ediyor ve gerekli seviyeye getiriyoruz

Firmamızın uzman personeli, tüm bu işlemleri büyük bir ciddiyetle yapıyor. Bu işlem sırasında, kombide bir arıza görürsek, onu da garantili bir şekilde tamir ediyoruz.