Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Arnavutköy Eca Kombi Servisi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni model kombi ve beyaz eşya modelleri üretiliyor. Buna paralel olarak servis hizmeti de gelişme gösteriyor. Firmamız eski modellerin yanı sıra yeni modellerin bakım, onarım ve tamirat işlemlerini de kısa sürede gerçekleştiriyor. Hizmet kalitesini artıran firmamız, 7/24 kombi bakım, montaj ve tamirat hizmeti sunarak, bu cihazların daha kaliteli bir şekilde kullanma imkanı sunuyor. Arnavutköy Eca kombi servisi konusunda çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, dört mevsim çözüm üretmeye devam ediyor.

Bakımlı Kombi Az Yakar

Kullandığınız cihazın ömrünü uzatan ve performansını yükselten servis hizmeti, daha az fatura ödemenizi sağlıyor. Isıtmayan kombilerde kullanıcılar genellikle dereceyi yükseltmektedir. Bu durumda daha fazla doğal gaz kullanımı gerçekleşmektedir. Bakım ve onarım işlemleri sonunda kombiniz daha az yakacaktır ve böylece faturanız daha az gelecektir. Daha düşük fatura ödemek için profesyonel servis hizmetini tercih etmek yeterlidir.

Profesyonel Servis Hizmetimiz

Servis hizmetleri konusunda adından sıkça söz ettiren firmamız, kış gelmeden bakım yaptırmayı öneriyor. Bakımsız ve ısıtma işlemini yeterince yapamayan kombileri, kışa girmeden tamir ettirmelisiniz. Kışa girmeden orta kısımdaki ısıtıcıyı kontrol edin. Baca fanı, sensörler, termostatlar ve diğer bölümler test edilmelidir. Performans düşüklüğü faturaya yansır ve kombinizin ömrünü kısaltır. Bu nedenle bakım işlemini kışa girmeden yaptırmalısınız.

Hızlı ve aynı zamanda etkili yöntemleri tercih eden servisimiz, yerinde bakım işlemi gerçekleştiriyor. Bakım veya tamirat işlemi için gerekli parçalar, servis aracımızda hazır bulundurulmaktadır. Tamir edilecek veya bakımı yapılacak cihazın bütün parçaları temin edilebilir. Bu konuda firmamız, seri ve etkili çözüm seçeneklerini tercih ediyor. İşin uzmanı olan ekibimiz, sizin onayınız olmadan her hangi bir işlem gerçekleştirmemektedir.

Servisimizi Her Zaman Arayabilirsiniz

Bakım işlemini diğer bir avantajı ise kış aylarında kombi arızaları ile uğraşmazsınız. Özellikle kışın ortasında kombinin bozulması ev ahalisi için problemdir. Bu gibi kötü durumlarla karşılaşmamak için yıllık bakım yaptırılmalıdır. Gaz kokan, su damlatan, ses çıkaran ve çok ısınan kombiler tehlikelidir. Bu gibi durumlarda en kısa sürede kombinizi tamir ettirmelisiniz.