Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Arnavutköy Vaillant Kombi Servisi

İşini meslek edinmiş ustalardan oluşan servisimiz, kombi, klima ve beyaz eşya konusunda uzmandır. Kış aylarının vazgeçilmez cihazı kombi, bakımsız kullanıldığı zaman fazla elektrik ve gaz harcar. Bu durumda en kısa sürede bakım işlemi yapılmalıdır. Yedek parça destekli bakım, onarım ve tamirat işlemleri, kombi sahibinin yedek parça arama sorunun ortadan kaldırmaktadır.

Cihaz Bakımında Profesyonel Çözüm

Eski kombilerin veya yeni çıkan kombilerin bakımını sorunsuz bir şekilde yapan ekibimiz, yeni cihazlar konusunda eğitim almaktadır. Takım ruhuna sahip servis elemanlarımıza bu konuda güvenebilirsiniz. Arnavutköy Vaillant Kombi servisi personeli, sertifikalı ve aynı zamanda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Sizin için en uygun zamanda servis hizmeti sunan elemanlarımız, çalışma saatlerini sizin boş zamanınıza göre düzenliyor. Tamir ve bakım içini bizi aradığınızda arızayı tam olarak anlatmalısınız. Ayrıca cihazın markasını da belirtmeyi unutmayın. İletişim ve adres bilgilerinin yanlış olması durumunda, zaman kaybı meydana gelebilir. Ayrıca servis saatinde evde olmaya özen gösterin.

Kombiniz Aniden Bozulursa Bizi Arayın

Kış aylarında kombiniz bozulduğu zaman, ‘acil’ bir şekilde bizi arayabilirsiniz. En yakın servis aracımız adresinize yönlendirilecektir. Yakınlarda bir servis aracınız yoksa, yeni bir servis yola çıkmaktadır. En kısa sürede adresinize gelen elemanlarımız, kısa sürede kombinizi tamir edip teslim etmektedir.

Soğuk kış günlerinde yollar açık olduğu sürece firmamızın profesyonel servis ekibi adresinize gelmektedir. Arıza durumunda kombinizi kapatın ve gazı kesin. Özellikle gaz kaçıran, ses çıkaran, su sızdıran ve çok ısınan kombileri kullanmayın. Bu gibi durumlarda kombinizi kapatın ve acil servis ekiplerimize haber edin. En kısa sürede ekibimiz kapınıza gelecektir.

Bakım İşlemlerinde Güvenilir Çözüm Sunuyoruz

Servis işlemlerinde ekibimiz ilk aşamada sizin şikayetlerinizi dinlemektedir. Bu aşamadan sonra kombi çalıştırılır. Orta kısımdaki ısıtıcı tablet test edilir. Genellikle orta kısımdaki tablet tıkandığı zaman cihaz suyu ısıtmaz. Ayrıca termostat ve sensörler de kontrol edilmektedir. Baca fanı, kullanım suyu sıcaklığı, petek sıcaklığı ve diğer aksamlar tek tek kontrol edilmektedir. Tamir edilmesi gereken kısımlar için gerekli bütün parçalar araçta hazır bir şekilde bekletilmektedir.