Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Ayhan Teknik Beyaz Eşya Kombi Servisi

Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşya ürünleri ve kombi cihazlarında herhangi bir arıza meydana geldiğinde sorunların çözümü için servis talebinde bulunabiliyorsunuz. Ayhan teknik beyaz eşya kombi servisi olarak sunulan hizmetlerde, evlerde kullanılan her türlü elektrikli cihazların arıza tamirleri en güvenilir şekilde en kısa sürede yapılıyor.

7/24 Beyaz Eşya Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile beyaz eşya ürün marka ve çeşitleri artarken evlerde kullanılan cihaz sayısı da artmaya başlamıştır. Kullanılan cihaz sayısı fazla olduğunda, servis hizmetlerine de daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Ayhan teknik beyaz eşya servis hizmetlerinden faydalananlar, cihazlarında meydana gelen arızaların tamir edilmesini ve cihazların ilk günkü performansla çalışmasını sağlayabiliyor. Garantili işçilik ve yedek parça hizmetleri sunulduğu için tüm müşteriler, verilen hizmetlerden memnun olduğunu belirtiyorlar.

Servis Hizmet Seçenekleri

İnsanlar kullanmış oldukları cihaz türlerine göre servis talebinde bulunuyor ve cihazlarının en doğru yöntemlerle tamir edilmesini istiyor. Tüm beyaz eşya ürünleri için verilen hizmetlerde, arıza tespiti ve tamir işlemleri profesyonel olarak yapılıyor. Beyaz eşya hizmet seçenekleri şunlardır.

  • Beyaz eşya tamir ve bakım servisi,
  • Kombi bakım ve tamir servisi,
  • Klima bakım ve tamir servisi,
  • Tüm elektrikli ev aletleri servisi,

Beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen arıza durumları aksatılmamalı ve hemen servis talebinde bulunarak sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

Kombi Bakım Ve Tamir Servisi

Kombi bakımları uzmanlık isteyen bir iştir ve mutlaka teknik servis hizmeti alınmalıdır. Kombi bakım ve tamir servis hizmetleri 7/24 sunulur. Aynı gün servis hizmeti verildiği için kişilerin kış aylarında ısınma sorunu yaşamaması sağlanıyor. Kış aylarında kombi arıza sorunları ile uğraşmak istemeyenler, havalar soğumaya başlamadan önce periyodik bakımlar yaptırabilir ve cihazın aşınan parçalarının tespit edilerek değiştirilmesini sağlayabilir. Kombiler için yılda bir defa yapılacak olan periyodik bakımlar arıza yapması önlenirken, cihazların daha uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır.

Yedek Parça Değişimleri

Ayhan teknik beyaz eşya servis hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, ürünlerinin marka ve modellerine göre hizmet alabiliyor. Beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen arızaların bazılarında yedek parça değişimi yapmak zorunludur. Yedek parça değişimleri, ürünün markasına göre orijinal ürün olarak belirleniyor. Servis talebi oluşturulurken bakım yapılacak cihazın marka ve modelinin bildirilmesi, servis ekiplerinin uygun yedek parçaları yanlarında bulundurmasını sağlayacaktır.

Hızlı, Kaliteli, Güvenli Hizmet

Evlerde kullanılan her elektrikli beyaz eşya ürünü, yaşam konforu ve sağlık açısından önemlidir. Kullanmış olduğunuz tüm ürünler için servis talebinde bulunarak hizmet alabiliyorsunuz. Ayhan teknik, tüm cihazlar için hızlı, kaliteli ve güveli hizmetler sunarak müşteri taleplerini karşılıyor. Beyaz eşya kombi servisi hizmetlerinde kalite ve güveninin yanı sıra uygun fiyatlı bakım seçenekleri de sunuluyor. Servis, bakım ve yedek parça hizmetleri ile cihazların güvenle kullanılması sağlanıyor. Bakım ve teknik servis hizmeti alabilmek için 0212 595 08 09 – 0212 595 08 09 numaralardan randevunuzu oluşturunuz.