Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Başakşehir Baykan Kombi Servisi

Profesyonel elemanlarla bakım, onarım ve tamirat hizmeti sunan şirketimiz, kış aylarına girmeden bakım işlemi gerçekleştiriyor. Teknik açıdan gerekli bütün donanımlara sahip firmamız, işini meslek edinmiş, tecrübeli ve sertifikalı elemanlarla çalışıyor. İstediğiniz zaman servis hizmetini talep edebilirsiniz. Kısa sürede adresinize servis elemanlarımız ulaşacaktır.

Söz Verilen Saatte Adresinize Geliyoruz

Randevu saatine adresinize ulaşan ve kısa sürede tamirat işlemini gerçekleştiren servisimiz, 24 saat çözüm üretiyor. Özellikle soğuk kış aylarında acil tamir ve bakım işlemlerinde acil müdahale gerçekleştiren ekiplerimiz, kışı sıcak geçirmeniz için gerekli bütün işlemleri kısa sürede gerçekleştiriyor. Yılın her gününde Başakşehir Baykan kombi servisi işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Teknik açıdan aradığınız bütün etkili seçenekler bir arada bulunuyor.

Amatör servis hizmetleri, kombiler için büyük tehlikedir. Kombi servis hizmeti için sertifika gereklidir. Sertifikası olmayan firmalar, kombi servis hizmetini gerçekleştiremez. Doğal gazlı çalışan ve servis hizmetinde profesyonellik gerektiren kombi cihazları, kış aylarında ısınmamızda etkili rol oynamaktadır.

Ekiplerimizi en kısa sürede adresinize ulaşıyor. Kombi tamirinde ve bakım işlemlerinde, cihazlar yerinden çıkarılmıyor. Yerinde tamir, bakım ve onarım işlemleriyle zaman kazanabilirsiniz. İş ahlakına sahip elemanlarımız, size sormadan her hangi bir işlem yapmaz. Müşteri onayı olmadan montaj, tamir ve bakım yapılmamaktadır.

 

Neden Bakım Gereklidir?

Kış boyunca sürekli çalışan kombiler, performans düşüklüğü yaşar. Orta kısımdaki tablet tıkanır, baca fanı ses çıkarmaya başlar. Sensörler ve termostat görevini yerine getiremez. Sonuç olarak kombinin çalışma performansı düşer. Kullanıcı kombinin sıcak su üretmesi için dereceyi açmak zorunda kalır. Bu durumda fatura daha kabarık bir şekilde gelecektir. Faturanın kabarık bir şekilde gelmemesi için yapmanız gereken işlem, kışa girmeden profesyonel kombi bakım işleminin gerçekleştirilmesidir.

Bakımı yapılmayan cihazlar çok enerji harcar. Gaz kaçıran, ses çıkaran, ısınan ve su damlatan kombiler kullanılmamalıdır. Kombi kazalarının çok ciddi sonuçları vardır. Kombi patlamaları binanın yıkılmasına neden olabilir. Bu da çok ciddi can ve mal kaybına neden olabilir. Bu nedenle kombi bakım, onarım ve tamirat işleri hafife alınmamalıdır.