Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Başakşehir Beko Kombi Servisi

Kömür ve soba devrinin kapanması ile birlikte kombi ile ısınma seçenekleri tercih edilmeye başlandı. Kışa girerken kombi temizliği, petek temizliği, bakım, onarım ve tamirat işlemleri, kış aylarında kaliteli bir şekilde ısınmanızı sağlayacaktır. Hava soğumadan kombinizin gerekli bütün bakım işlemlerini yaptırmanız gerekir. Bu şekilde kombinizin kullanım kalitesi maksimuma çıkacaktır.

Randevu Saatini Siz Belirliyorsunuz

Ses çıkaran bir kombi ısıtmaz. Su sızdıran ve gaz kaçıran bir kombi her zaman tehlikelidir. Kombiniz ses çıkarıyorsa, kışa girmeden bakımını yaptırmalısınız. Randevuyla çalışan servisimiz, istediğiniz zaman servis hizmetini kapınıza getiriyor. Adresinize gelmeden önce elemanlarımız telefon açıyor ve sizin müsait olup olmadığınızı soruyor. Müsaitseniz ekipler evinize geliyor ve seri bir şekilde servis hizmetini gerçekleştiriyor. Başakşehir Beko kombi servisi çalışanlarımız, sizin için en uygun zaman dilimini tercih ediyor.

Evinize gelen personelimiz, şikayetlerinizi dinledikten sonra kombi kapağını açarak cihazı çalıştırıyor. Çalışma performansını test eden ve gerekli bakım işlemlerini listeleyen elemanlarımız, gerekli parçaları da listeye dahil ediyor. Kullanıcı onayı ile gerçekleştirilen bakım, onarım ve tamirat işlemleri, kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran firma elemanlarımız, yeni eski bütün kombi cihazları için etkili servis hizmeti sunuyor.

Etkili ve Pratik Servis Hizmeti

Servis hizmetinde yeni çıkan cihazların bakımı önemli bir konudur. Yeni cihazlar konusunda eğitim alan personelimiz, bu konuda güvenilir servis hizmeti sunuyor. Güncellenen servis hizmeti sayesinde bütün kombi cihaz markaları için etkili bakım hizmeti sunuyoruz. Günün 24 saati bakım hizmeti sunan şirketimiz, yedek parça destekli çözüm seçenekleri sunmaktadır. Kış aylarında kombiniz aniden bozulursa hemen bizi arayın. En kısa sürede adresinize gelebiliriz.

Yerinde Çözüm

Servis hizmetimiz çok kolay ve pratik yöntemlerle gerçekleştiriliyor. İlk aşamada cihaz yerinden çıkarılmıyor. Yani cihazlar yerinde tamir ediliyor. İkinci kolaylık ise yedik parçalar servis aracında hazır bekletiliyor. Üçüncü kolaylık ise, müşteri onayı olmadan tamir yapılmıyor ve parça montajı gerçekleştirilmiyor. Avantajlı servis hizmeti sayesinde kısa sürede kombinizi kullanılabilir bir şekilde teslim alabilirsiniz.