Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Başakşehir Buderus Kombi Servisi

Ev ve iş yerlerinde ısınmak amacıyla kullanılan kombiler, verimli çalışmadıklarında enerji kaybına neden olurlar. Verimli çalışmayan kombiler sebebiyle, sağlıklı ısınma sağlanamaz ve faturalarda artış meydana gelir. Bunun önüne geçmenin yolu ise periyodik kombi bakımıdır. Bu konuda tecrübeli bir firma olarak, Başakşehir Buderus kombi servisi için tercih ediliyoruz. Uzman personellerimiz, kombilerde verimi düşüren her türlü sorunu, kısa sürede tespit edip çözüyor. Bu sayede, müşterilerimiz konforlu bir kış geçirebiliyorlar. Kombi bakımı, bu alanda tecrübeli ve liyakat sahibi firmalar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde, yapılan yapılan kombi bakımları faydadan ziyade zarar verecektir. Bizim İstanbul’un pek çok noktasında tercih ediliyor olmamızın sebebi, kombi bakımını gerektiği şekilde yapmamızdır.

Kombi Bakımı Neden Gereklidir?

Kombi sıcak suyun peteklerde dolaşımını sağlar. Bu sayede petekler ısınır. Peteklere dokunulduğunda belirli noktalarının soğuk olduğu fark ediliyorsa, kombinin bakım vakti gelmiş demektir. Uzman personelimiz, kombi bakımı ile cihazın verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu arada kombide bir arıza olduğu tespit edilirse, bunun da tamiri yine firmamız tarafından yapılıyor. Firmamız, kombi bakımını tüm aşamalara dikkat ederek yapıyor.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Firmamız, kombinin bakımı için ilk olarak, cihazın mevcut durumunu tespit ediyor. Bu amaçla kombinin sıcak su ve kalorifer performansına bakılır. Bunun ardından uzmanlarımız sırasıyla kombi bakımı için şu işlemleri gerçekleştiriyor;

  • Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol ediliyor
  • Kombinin içi açılıyor ve tozlar temizleniyor
  • Kombinin yanma odasında yer alan brülör temizleniyor
  • Kombi içerisindeki elektrik bağlantıları kontrol ediliyor
  • Kombi bar basıncı kontrol ediliyor ve ayarı yapılıyor
  • Bacası ve fanı temizleniyor
  • Filtre temizliği yapılıyor

Bu işlemler, uzman personelimiz tarafından rutin olarak yapılıyor. Bakım esnasında bir arıza tespit edilirse firmamız, onarımı da yapıyor.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Firmamız tarafından sunulan bu hizmet, faturaları düşürmekte ve kışın sağlıklı bir ısınma sağlamaktadır. Uzmanlara göre, kombi bakımı yılda iki kez eğer, mümkün olmuyorsa 1 defa yapılmalıdır. Firmamız, kombi bakımının yaz sonu yapılmasını tavsiye ediyor.