Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Başakşehir Demirdöküm Kombi Servisi

Başakşehir Hizmet sektörünün en önemli konusu kuşkusuz işçiliktir. Bunun yanı sıra yedek parça desteği de önemlidir. Hızlı, pratik, etkili ve güvenli çözüm seçenekleri, bir servis için çok önemlidir. Sertifikalı ve aynı zamanda tecrübeli kişilerden oluşan bir servis ekibi, istediğiniz çözüm seçeneklerini bir araya getirebilmektedir.

Hızlı ve Etkili Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kombi servis hizmetinde 7/24 çözüm üreten servis elemanlarımız, dört mevsim hizmet vermektedir. Sıcak yaz günlerinde ve soğuk kış günlerinde kombiniz arıza yaptığı zaman ekiplerimiz söz verdiği saatte adresinize gelecektir. Bütün hava koşullarında servis hizmeti veren ekiplerimiz, yollar açık olduğu sürece hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle kış aylarında kombi tamiri pratik çözüm ister. Kış şartlarında en kısa sürede adrese ulaşmak ve en kısa sürede tamir işlemi gerçekleştirmek profesyonellik ister. Firmamız, bu konuda profesyonel ekiplerle servis hizmeti sunmaktadır. Servis hizmeti için bizi aradığınız zaman, arıza bilgileri, kimlik bilgileri, telefon bilgileri ve adres bilgileri eksiksiz verilmelidir. Başakşehir Demir döküm kombi servisi ile ilgili bir işiniz olduğunda müşteri hizmetlerimizi her zaman için arayabilirsiniz. Kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelecektir.

Sertifikalı Tecrübeli ve Deneyimli Elemanlar İş Başında

Bu konuda profesyonel çözümler, cihazınızın güvenli bir şekilde tamir edilmesinde önemli rol oynar. Yedek parça destekli bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız, istediğiniz zaman adresinize ekip gönderebilmektedir. Acil durumlarda en yakın servis aracını adresinize gönderiyoruz. Yakınlarda bir araç yoksa, yeni bir servis aracınızı adresinize gönderiyoruz. Söz verilen zamanda adresinize gelen elemanlarımız, seri bir şekilde tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Kış aylarının zorunlu cihazlarından biri olan kombi cihazı, kışa girmeden bakımı yapılmalıdır. Ses çıkarana, koku yayan, çok ısınan ve gaz kaçıran kombileri kullanmak çok tehlikelidir. Bu nedenle servis ekiplerimizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede ekiplerimiz kapınıza gelecektir. Hizmet kalitesini her zaman için ön plana alan firmamız, amatör veya deneyimi olmayan kişileri servis ekibine almamaktadır. Bizim için tecrübe ve sertifika önemlidir. Yerinde bakım onarım işlemlerimiz, cihaz sahibinin onayı ile gerçekleşmektedir. Yedek parça montaj fiyatları ve servis fiyatları ayrı ayrı hesaplanmaktadır.