Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Başakşehir Eca Kombi Servisi

Servis hizmetinin profesyonel yöntemlerle gerçekleşmesi durumunda, cihaz kullanım kalitesi maksimum seviyeye çıkacaktır. Bir beyaz eşyanın ömrünün uzaması için profesyonel servis hizmetine ihtiyaç vardır. Ayrıca cihazın kaliteli bir şekilde kullanımı da yine servis hizmetine bağlıdır.

Her Zaman Profesyonelleri Tercih Edin

Yedek parça destekli gerçekleştirilen ve kısa sürede başarılı sonuç veren servis hizmeti, tecrübeli ve sertifikalı eleman gerektirir. Amatör servisler, cihazınıza zarar verebilir. Bu nedenle servis hizmetinde profesyonel ve aynı zamanda sertifikalı servis ekiplerini tercih etmelisiniz. Başakşehir Eca kombi servisi arama işlemlerinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Servis hizmeti için bizi aradığınız zaman, iletişim bilgilerini, adres ve cihaz bilgilerini doğru bir şekilde vermeniz, zaman kaybını önleyecektir. Randevu saatinde adresinize gelen servis elemanları, müsait olmadığınız zaman yeni bir randevu saati belirlemektedir. Günün her saatinde servis hizmeti sunan firmamız, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır. Cihazınızın ihtiyacı olan yedek parçalar, firma elemanları araçta hazır bekletilmektedir.

Kısa Sürede Bakım İşlemini Gerçekleştiriyoruz

Zaman, servis hizmetinin en önemli konusudur. Servis ekiplerimiz, her müşteri için belirli bir zaman ayırıyor. Bu zaman içerisinde seri bir şekilde bakım işlemi yapılmaktadır. Söz verilen zamanda tamire başlayan elemanlarımız, kısa sürede cihazınızı kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir.

Cihazlarınızı yerinden çıkarmadan tamir ediyoruz. Bakım işlemlerinde de cihazlar yerinden çıkarılmıyor. Yerinde bakım, onarım ve tamirat işlemleriyle zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Yerinde bakım onarım işleminin yanı sıra müşteri onayı da ilk aşamada tercih edilmektedir. Yedek parça montajı, tamir işleri ve bakım işleri, müşteri onayının ardından gerçekleşmektedir.

Cihazın En Önemli Aksamları Tek Tek Kontrol Ediliyor

Kombi bakım işlemlerinde ilk aşamada kullanım suyu sıcaklığı ve petek sıcaklığı test edilmektedir. Bu test işleminin ardından, baca sensörleri, sıcak su sensörleri ve termostatlar kontrol edilmektedir. Kullanıcı şikayetleri de değerlendirildikten sonra servis ekiplerimiz tamir ve bakım listesi oluşturmaktadır. Kullanıcının onayı ile tamir, bakım ve montaj işlemi uygulanmaktadır.

Firmamız, ev, iş yeri, fabrika, imalathane ve benzeri birçok mekan için kombi servis hizmeti sunuyor.