Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Başakşehir Ferroli Kombi Servisi

Kombiler arıza yapabilen cihazlardır. Bu arızalar zamanla tehlikeli sonuçlar doğurabilir çünkü doğalgazla çalışan bu aletlerin arızaları doğal gaz zehirlenmelerine sebep olabilmektedir. Onun için önceden önlem alarak bakımlarının zamanında yaptırılması gerekmektedir. Ancak bu konuda güvenilir ve işini kaliteli yapan firma bulmak zordur. Bizler Başakşehir Ferroli kombi servisi olarak kaliteli hizmet için sizleri bekliyoruz.

Çalışma Anlayışımız

Firma olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz bizimle iş yaptıktan sonra memnun şekilde ayrılmamalılar bu yüzden firma olarak bunu sağlamak için kendinizi her geçen geliştirerek çalışıyoruz. Kombilerinde arıza olup bizlere başvuru yapan kişilerin sorunlarını anında çözmek için çalışıyoruz. Firma olarak 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz için müşterimiz hiçbir şekilde mağdur olmasın istiyoruz. Firmamız başarılı ekipleriyle İstanbul’da her ilçede Ferrolimarka kombilerin tamirat ve bakımlarını yapmaya çalışıyor. Firma olarak ayrıca bizimle tamirat işi yaptıran kişilere uygun fiyat seçenekleri sunarak hizmet veriyor. Aynı zamanda da ücretlerimiz kapıda ödeme seçeneği ile de yapılabiliyor.

Kombi Arızalarının Giderilmesi

Kombiler bazı durumlarda arıza yapabilmektedir. Bunlar bazen bakımı ve temizliğinin yapılmaması bazen de kullanıcı hataları yoluyla olmaktadır. Böyle bir sorun yaşadıktan sonra bizi tercih eden müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişim sonrası öncelikle onlarda arızalı kombilerini kapatmalarını istiyoruz. Sonrasında adresini aldığımızmekana ulaşıp kombilerin incelemesini yaptıktan sonra sorunun neden kaynaklandığını bulmaya çalışıyoruz. Sorunun sebebini tespit ettikten sonra da eğer mümkünse arızayı yerinde gidermeye çalışıyoruz. Sorunun daha ciddi olması durumunda ise kombiyi alıp kendi merkezimizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Bu tamirat işlemi uzman kişilerce yapıldığı için hem sorun çıkmıyor hem de müşterimize kısa sürede teslimat yaparak mağduriyetinin önüne geçiyoruz.

Arıza yapan kombiler için parça değişimi söz konusu olduğundaysa firma olarak bozulan parça yerine taktığımız yeni parça orijinal parça oluyor. Orijinal olmayan parçaların kullanılmasından kaçınıyoruz. Taktığımız yedek parçalar içinse müşterilerimizden uygun fiyatlar talep ediyoruz. Evlerinden aldığımız kombileri ekibimizle evlerine teslimini de kendimiz yaparak müşterilerimize kaliteli hizmet sağlıyoruz. Garantili olarak hizmet vermeyi amaç edinen firmamız tamirat sonrası ortaya çıkan herhangi bir sorun olması durumunda ücret almadan hizmet verme seçeneğini de kullanmaktadır.

Kombilerin Bakımı

Kombilerin bakımlarını en az yılda bir kez yaptırmak gerekmektedir. Aksi durumlarda ısınma sorunları yaratabilmektedir. Kış aylarında kimse üşümek istemeyeceği için kış aylarına girmeden senelik bakımların yaptırılması gerekir. Aynı zamanda ısınmayı sağlayan peteklerinde bakımdan geçmesi gerektiği için yetkili firmamıza başvurulması gerekmektedir. Bakımı yapılan kombi hem kaliteli ısınma sağlayacak hem de enerji ve elektrik tasarrufu sağlanacaktır. Bu yüzden bakımların ertelenmemesi gerekmektedir. Firmamıza bakım için başvurulduğunda bakım ekiplerimiz mekana gelip yapılması gereken bakımları yapıp kombinizi en ideal kullanılacak şekilde size teslim edeceklerdir. Bakım ücretlerimiz ise müşteri bütçesine uygun olacak şekilde belirlenmiş olduğundan hizmetimizden memnun kalacağınızı düşünerek bizi tercih etmenizi öneriyoruz.