Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Başakşehir Vaillant Kombi Servisi

Evlerimizde ve iş yerlerimizde doğal gazla ısınma sağlayan araçların adı kombidir. Bu teknoloji ile ısınma işlemleri temiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Üstelik kısa sürede iyi bir ısınma sağlamaktadırlar. Bu yüzden de iş yerlerinde çeşitli marka ve modellerde kombiler tercih edilmektedir. Ancak bu kombilerin yıl içinde belirli bakımlarının yapılması gerekir. İşte bu durumlarda firma olarak bizler devreye giriyoruz. Biz kimiz diye merak ediyorsanız eğer? Bizler Başakşehir Vaillant kombi servisi firmasıyız.

Vaillant Kombi Teknik Servisi

Firma olarak Vaillantmarka kombilerinizde meydana gelen her türlü teknik arızaya karşı çözüm arıyoruz. Çünkü müşterilerimizin özellikle kombilere ihtiyaç duydukları kış aylarında mağdur olmalarını istemiyoruz. Bu yüzden öncelikli olarak müşterilerimiz bizlere ulaştıktan sonra anında hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Güler yüzlü personellerimiz hemen verdiğiniz adrese geliyorlar ve var olan kombi sorununu araştırıyorlar. Bunun için sorunun ana kaynağını bulmaya çalışıyorlar. Sorunu bulduktan sonra ise çözüm aşamasına geçiliyor. Temizlik kaynaklı sorun varsa ise gerekli kombi temizliği yapılıyor. Ardından kombiniz kullanıma hazır hale getiriliyor.

Orijinal Parça Değişimi

Arıza yapan kombilerde parça değişimi söz konusu olduğunda bozulan parça yerine aynı özelliklerde orijinal parça takarak kombinizin ilk defa kullanılacak kadar sağlam olmasını sağlıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetin esas alarak çalıştığımız için sorunlara karşın kesin çözüm bulmadan tamir edilen ürünü teslim etmiyoruz. Tamir için bize başvurulan ürün eğer garanti kapsamındaysa ona göre hizmet sağlıyoruz ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Garantili olmayan ürünlerde arıza olduğu durumlarda ise uygun fiyata tamir hizmeti sağlıyoruz. Firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Kombilerde Bakım Hizmeti

Vaillant marka kombilerin tamirlerinin yanı sıra bakımlarını da yapıyoruz. Çünkü sağlıklı ısınma ve enerji tasarrufu için belirli zamanlarda kombilerin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar yapılmadığı takdirde tasarrufun yanı sonra ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Örneğin kombilerden kaynaklı doğalgaz zehirlenmeleri kişilerin ölümüne yol açmaktadır. Bunun için bakım zamanları geldiğinde kombilerin alanında uzman kişilerce bakımlarının yaptırılmasına özen gösterilmelidir. Özellikle kışa girmeden bu tarz bakımların yaptırılması soğuk kış günlerinde istenmeyen durumların ortaya çıkmasını engelleyecektir. Firmamız iletişim numaralarını kullanarak bizlere ulaştığınız takdirde hem bakım hem de servis hizmetini en kısa sürede sizlere vermek için gayret ettiğimizi göreceksiniz.