Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Bayrampaşa Bosch Kombi Servisi

Ülkemizin büyük bir bölümünde doğalgaz kullanılmaya başladıktan sonra sıcak su ve ısınma ihtiyaçları için kombi ürünleri kullanılmaya başlamıştır. Kombi ürünlerinin en kalitelileri arasında ise Bosch markası bulunmaktadır. Bayrampaşa Bosch kombi servisi hizmetlerimizde, tüm kombi kullanıcıları için hizmet vermekteyiz. Kombi ürünleri, her yıl en az bir defa bakımı yapılması gereken bir üründür. Elektrik, su ve gaz üçlüsünün bir arada bulunduğu bu cihazlarda, gaz ve su kaçağı, basınç ayarı, cihaz içi temizlik gibi işlemlerin düzenli olarak yapılması gerekir.

Kombi Servisi

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarınız için kullandığınız kombilerinizin bakımlarını özellikle kış ayları başlamadan önce yaptırmalısınız. Havaların soğuduğu bir dönemde kombiniz arıza yaptığında, arıza giderilene kadar soğukta kalmak zorunda kalabilirsiniz. Kombi bakım servisi olarak, tüm müşterilerimize yaz aylarında özel kampanyalar düzenliyor ve kombilerinin bakımlarını önceden yaptırmalarını sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimiz arasında, kombi montajı, yıllık bakımı, arıza tamiri, petek temizliği gibi tüm işlemler bulunmaktadır. Güvenli, kaliteli kombi bakımlarını daha uygun fiyatlara yaptırabilmek için internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Arıza Bildirimi

Bayrampaşa Boschkombi servisi telefon numaralarımızı arayarak, kombiniz için periyodik bakım ya da meydana gelen arızalar için tamir servisi talebi oluşturabilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayarak servis talep ederken, cihazınızın modelini, ortaya çıkan arıza belirtilerini belirtmeniz hızlı ve güvenli hizmet almanıza neden olacaktır. Bildirmiş olduğunuz arıza türüne ve cihaz modeline göre ekiplerimiz, hazırlıklarını yapacak, ihtiyaç duyulabilecek yedek parçaları temin ederek, adresinize eksiksiz geleceklerdir. Bu işlemler, servis hizmetlerinin bir defada hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

Kombi Bakımının Önemi

Bayrampaşa Boschkombi servisi hizmetlerini verdiğimiz internet sitemizde, kombi ürünlerinin kullanımında nelere dikkat edilmesi gerektiğini, neden bakımı yapılması gerektiğini açıklıyoruz. Kombi ürünleri, sıcak su sağlayan ve bunu sağlamak için doğalgazın elektrik yardımıyla yanmasını sağlayan cihazlardır. Bakımları yapılmadığında, kirlenme nedeniyle, ateşleme gözlerinde, gaz giriş ve çıkış yerlerinde tıkanmalar meydana gelebilecektir. Bu tıkanmalar, zamanla gaz kaçağı gibi tehlikelerin ortaya çıkmasına neden olarak can ve mal güvenliği riski oluşturacaktır. Bunun için kombi bakımının önemli olduğunu anlatıyor ve servis hizmeti veriyoruz.