Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Bayrampaşa Buderus Kombi Servisi

Buderus marka kombiniz arıza yaptığında, arızayı çözecek servisi mi arıyorsunuz? Bayrampaşa Buderuskombi servisi hizmeti olarak arızalarınızı gidermek için sizleri bekliyoruz.

Kombi Arızalarında Kesin Çözüm

Firmamız buderus marka kombilerinizin kesin olarak arızalarını gidermek için çalışıyor. Belgeli çalışanlarımız buderus marka kombilerin her türlü arızalarını gidermek için yetiştirilmiş kişilerdir. Her türlü arızalar için kesin çözüm üretiyoruz. Arızanın kaynağının çözümü için parça değişmesi gerekliyse eğer firma olarak orijinal parça tercih ediyoruz. Orijinal parçaları taktığımız kombileriniz yeni alınmış gibi çalışmaya devam ediyorlar. Firmamız müşterilerine garantili hizmet vermeyi tercih ediyor.

Aksi durumlarda garantimiz gereği aynı işlemi ücret almadan tekrar gerçekleştiriyoruz. Kombileriniz ısıtmaması veya kombi üzerinde çeşitli uyarı ışıkları vermesi şeklinde arızalarını belli etmektedir. Bilmediğiniz arıza söz konusu olduğunda kendiniz müdahale etmeden yetkili servis ile irtibata geçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Deneyimli çalışanlarımız ile anında çözüm üreterek konforlu bir şekilde ısınmanızı sağlıyoruz. Arıza için kombilerinizi iş yerimize götürmek zorunda kalırsak tamir sonrası evlerinize teslimini de yapıyoruz.

Kombilerinize Senelik Bakım Yaptırın

Kombilerin kaliteli hizmet vermesi ve ısınma sağlanması için senede bir kez bakımlarının uzman ekiplere yaptırılması gerekmektedir. Hem enerji tasarrufu sağlarsınız hem de bu sayede daha az fatura ödeyerek cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Soğuk kış aylarında iyi bir şekilde ısınabilirsiniz. Firmamız tam donanımlı olarak bakım yaptıkları için bir dahaki bakım zamanına kadar hiçbir sorun yaşamadan kombinizi kullanabilirsiniz. Bakımlarımız kapsamında su tesisatı bağlantılarının kontrolü, baca havalarını kontrolü, ev sahibi ile sorun varsa konuşularak çözüme kavuşturulması, peteklerin bakımı ve kontrolü gibi işlemleri firma olarak yerine getiriyoruz.

Firmamızla İrtibat Kurmak Çok Kolay

Buderus kombi servisimize telefon numaralarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz. Servis elemanlarımız anında size dönüş yaparak hizmet verirler. Ayrıca internet sitesi üzerinden de firmamıza ulaşmanız mümkündür. Bunlar dışında Bayrampaşa da bulunan iş yerimize gelerek şikayetinizi belirtebilirsiniz. Bizlerde aynı gün içinde sizlere Buderusmarka kombileriniz için bakım ve tamir hizmetlerinizi yerine getiririz. Her türlü Buderusmarka kombinin tamirat ve bakımını gerçekleştirmek amacıyla çalışmamızı Bayrampaşa ilçemizde sürdürüyoruz.