Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Bayrampaşa Vaillant Kombi Servisi

Kombi bakım hizmeti, kış aylarında kaliteli bir şekilde ısınmak için önemlidir. Servis hizmetimizin en önemli konusu, hızlı, etkili ve güvenilir servis hizmeti vermektir. Kış aylarına girmeden bakım işlemi yaptırmak, kombinizin az yakmasında etkili rol oynar. Kış boyu daha az fatura ödemek ve daha güvenli bir şekilde ısınmak istiyorsanız yıllık bakım işlemini yaptırmalısınız. Bayrampaşa vaillant kombi servisi için müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Randevu Sistemiyle Zamanında Adrese Ulaşıyoruz

Bu kategoride hizmet veren firmamız, randevulu servis hizmeti vermektedir. Arıza veya bakım işlemi için bizi aradığınız zaman, iletişim, adres, arıza bilgisi ve cihaz bilgisi eksiksiz bir şekilde verilmelidir. Zaman kaybı yaşanmaması için bu bilgilerin doğru bir şekilde vermelisiniz.

Servis hizmetinde zamana karşı amansız bir mücadele veren ekibimiz, her müşteri için belli bir süre ayırıyor. Bu süre içerisinde seri ve hızlı hareket eden servis ekibimiz, kısa sürede bakım işlemini gerçekleştiriyor.

Randevu saatinde ekipler adresinize gelmeden telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıkarsa servis ekibimiz sizin için yeni bir randevu saati belirlemektedir. Mesaisini sizin boş vaktinize uygun olacak şekilde düzenleyen servis ekibimiz, 7/24 çözüm üretmektedir. Servis hizmetinde istediğiniz zaman dilimini tercih edebilirsiniz. Yirmi dört saatlik zaman diliminde istediğiniz zaman dilimini tercih edebilirsiniz.

Bakım ve Onarım Servis Hizmetimiz Kısa Sürede Gerçekleşiyor

Servis işlemini hızlı, etkili ve pratik bir şekilde yapan elemanlarımız, ilk aşamada şikayetlerinizi dinlemektedir. Daha sonra cihazı çalıştıran elemanlarımız, kombinin ısıtma kapasitesini ölçmektedir. Peteğin ısınması, kullanım suyunun ısınması ve cihazın fonksiyonel özellikleri tek tek incelenmektedir. Özellikle orta kısımdaki ısıtıcı tablet dikkatli bir şekilde inceleniyor. Cihazın su ısıtması için bu tabletin tıkanmaması gerekir. Ayrıca hava sensörü, baca sensörü, sıcak su sensörü, aşırı ısınma termostatı ve gaz sensörü gibi bölümler de incelenmektedir. Bütün bu incelemenin ardından gerekli bakım işlemleri liste halinde müşteriye sunulmaktadır.

Parça montajı ve bakım işleminin ev sahibi tarafından onaylanmasından sonra servis ekiplerimiz kısa sürede cihazı kullanılabilir hale getirmektedir. Bakım, montaj ve tamirat işlemleri cihazın bulunduğu yerde gerçekleşmektedir.