Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Esenler Kombi Servisi 0535 861 4820

Kombi servis hizmetleri, kış aylarında rahat etmenizi sağlayan en önemli hizmettir. Kışa girmeden yapılması gereken yıllık bakım işleri ve arıza işleri, Esenler kombi servisi tarafından İstediğiniz zaman gerçekleştiriliyor. Esenler demir döküm kombi servisi işlemlerinde güncel çözüm seçeneklerini tercih eden şirketimiz, aradığınız hizmet kalitesini sunuyor.

Profesyonel Eleman Kadrosu

İşinin ehli olan eleman kadrosuyla çalışan firmamız, sektöründe önde giden kuruluşlar içerisindedir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren firmamız, hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Sertifikalı ve tecrübeli ustalarımız, kombiniz için pratik çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Güncel, etkili ve pratik çalışma sistemine sahip Esenler Bosch kombi servisi, yerinde bakım ve onarım işlemi gerçekleştirmektedir. Kombi cihazının bakımı resmi izin isteyen önemli bir iştir. Bu konuda izni olmayan kişilere kombinizi teslim ederseniz, ciddi kazalara neden olabilirsiniz. Doğalgaz ile çalışan kombi cihazı, profesyonel kişiler tarafından tamir edilmesi gerekir. Esenler Bosch kombi tamir ekiplerimiz, istediğiniz kaliteli hizmet seçeneklerini adresinize taşıyor.

Hizmet Kalitesini Artırıyoruz

Yeni cihazların çıkmasıyla birlikte kombi bakım işlerimiz de güncellenmektedir. Son teknoloji kombilerin bakımı ve onarım işlemleri için gerekli eğitim firmamız tarafından verilmektedir. Günün her saatinde tamir ve bakım hizmetini kapınıza getiren tecrübeli Esenler demir döküm kombi servisi elemanlarımız, yollar açık olduğu sürece servis ekiplerinizi adresinize gönderiyor. Servis hizmetinde takım ruhu ile hareket eden Esenler Eca kombi tamiri elemanlarımız, kısa sürede bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Bakım İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Kombi bakım işlemleri yıllık düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Kışa girmeden yapılması gereken bu bakım işlemi için Esenler Eca kombi servisi müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Kimlik bilgileri, cihaz ve arıza bilgileri, adres bilgileri ve iletişim bilgileri müşteri hizmetlerimize verilmelidir. Elemanlarımız bu bilgileri kaydetmek suretiyle sizin için en uygun zaman dilimine randevu vermektedir. Randevuya gelmeden önce Esenler demir döküm kombi servisi elemanlarımız size telefon açmaktadır. Müsaitseniz servis hizmetimiz kısa sürede kapınıza gelmektedir.

Bakım işlemlerinde ilk aşama müşteri şikayetlerini dinlemektedir. İkinci aşamada cihaz çalıştırılır ve kullanım suyu kontrol edilir. Esenler Eca kombi servisi elemanlarımız petek suyunu da kontrol ediyor. Baca fanı, su sensörleri ve diğer bölümler tek tek incelenmektedir. İnceleme işleminin ardından en uygun bakım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Telefon: 0535 861 4820 – 0212 595 0809