Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Gaziosmanpaşa Arçelik Kombi Servisi

İstanbul da çok fazla kullanılan ve bu nedenle bazı sorunların yaşandığı Arçelik marka kombilerin servis hizmetini veren firmamız Gaziosmanpaşa Arçelik kombi servisi konusunda tek yetkilidir. Sahip olduğumuz yetki belgemize müşterilerimiz web adresimizde ulaşabilirler. Müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermek için dakikalar içerisinde gerçekleştirdiğimiz servis hizmetimizde bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra parça değişimi de yapıyoruz. Servis taleplerinin web adresimiz üzerinden yapıldığı firmamız bünyesinde fazla sayıda profesyonel personelimiz bulunmaktadır. Bu personellerimize düzenli olarak aldırdığımız kişisel gelişim ve mesleki seminerler ile de müşterilerimizin memnuniyetini arttırıyoruz.

Servis Hizmeti Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Firmamız web adresinde bulunan talep oluşturma formunu dolduran müşterilerimizin bilgileri kesinlikle doğru ve eksiksiz yazmaları gerekmektedir. Çünkü eksik oluşturulan servis talepleri hizmetin gerçekleşme süresini uzatmaktadır. Eksiksiz olan talep formları sonrası ise anlık olarak adrese en yakın saha elemanlarımız adrese yönlendiriliyorlar. En fazla 15 dakika içerisinde adrese ulaşan personellerimiz arıza tespitinin hemen ardından onarım işlemleri sonrası adresten ayrılmaktadırlar.

Servis Hizmeti Aşamaları

Müşterilerimizin oluşturdukları talep formlarında arızanın ne olduğu ile ilgili ön bilginin de alınması personellerimizin adrese ulaştıkları zaman daha hızlı işlem yapmalarını sağlamaktadır. Temiz bir işçilik ile servis hizmetini tamamlayan personellerimiz bir daha sorun yaşanmaması için kombi kullanımını da anlatmaktadırlar. Parça değişimi gerekmesi durumunda ise müşteri bilgisine danışmadan işlem yapmayan personellerimiz parçanın nereden alınacağı tercihini tamamen müşterilerimize bırakmaktadırlar. İsteklerine göre müşterilerimiz bünyemizde satışını yaptığımız garantili ürünlerimizden de alabilirler.

Servis Hizmetinin Ücreti Var Mı?

Tüm Arçelik kombiler alındıktan sonra 2 yıl garantilidir. Bu süreyi kombi alımı yapıldığı zaman uzatmak da mümkündür. Bu nedenle personellerimiz servis hizmeti için adrese ulaştıkları zaman ilk olarak garanti belgesini incelerler. Garanti süresi biten müşterilerimize hizmeti vermeden önce fiyat bilgisi veren personellerimiz garanti kapsamında yer alan ürünlerden ise herhangi bir ücret almadan işlemlerini yaparlar. Piyasanın çok altında servis hizmetinin verildiği firmamızda kombi parçaları da uygun fiyatlar ile müşterilere sunuluyor. Ödeme konusunda müşterilerimize zorlanmamaları için firmamızda ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.