Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Gaziosmanpaşa Beko Kombi Servisi

Evlerde ve iş yerlerinde ısınmak amacıyla kullanılan kombiler, oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Kombilerde ısınan suyun peteklerde dolaşmasıyla ortam ısınır. Ancak kombi randımanlı çalışmaz ise, sağlıklı bir ısınma sağlanamaz. Bundan dolayı kombinin periyodik olarak bakımının yapılması önemlidir. Firmamız, alanında yeterli birikime sahip olan personelle çalışmakta ve Gaziosmanpaşa Beko kombi servisi konusunda kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız, kombi bakımlarını, olması gerektiği gibi ve hiç bir aşamayı atlamadan yapmaktadır.

Kombi Bakımı Neden Gereklidir?

Kombi verimli çalıştığı sürece, ortamı gayet iyi ısıtır ve konfor sunar. Ancak kombi verimli çalışmaz ise, peteklerin belirli yerlerinin ısınmadığı görülür. Bu durumda, kombi daha yüksek ayarda çalıştırılsa bile, ortam istenen sıcaklığa ulaştırılamaz. Bu ise, insanların kışı huzursuz bir şekilde geçirmesine sebep olur. Ayrıca, kombinin randımanlı çalışmaması, enerji kaybına sebep olur ve faturalar yükselir. Bunun önüne geçmek ise son derece kolaydır. Kombi bakım hizmetiyle, kombinin düzgün çalışması sağlanır. Biz de uzun zamandır, bu alanda faaliyet gösteren bir firmayız.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Uzman personelimiz, kombi bakımı için öncelikle sıcak su ile kaloriferin kontrolünü yapar. Bunun ardından, firmamız kombi bakım için diğer aşamalara geçer.

  • Kombi su sızdırmazlık kontrolü yapılır
  • Kombinin içi açılır ve içindeki tozlar temizlenir
  • Yanma odasındaki brülör temizlenir
  • Kombinin tüm elektrik bağlantıları kontrol edilir
  • Baca fanı kontrolü ve temizliği yapılır
  • Bar basıncı kontrol edilir ve ayarı yapılır
  • Kombi filtreleri temizlenir

Tüm bu aşamaların ardından kaloriferi yanık halde test ederek müşteriye teslim ediyor ve evden ayrılıyoruz. Bakım hizmetlerimizde kombide bir arıza olduğunu fark edersek, onarımı da gerçekleştiriyoruz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Enerji masrafının önüne geçmek ve konforlu bir kış geçirmek için, kombi bakımı yapılmalıdır. Uzmanlar, kombi bakımı ne zaman yapılmalıdır, sorusuna, yılda iki kez olarak yanıt vermektedir. Yaz sonu ve kış sonu kombi bakımları için ideal zamanlardır. Firmamız, 7/24 hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Üstelik kaliteli hizmetimizi ekonomik olarak sunuyoruz.