Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Gaziosmanpaşa Bosch Kombi Servisi

Kombiler teknoloji sayesinde pek çok noktada bizlerin işin kolaylaştırmıştır. Kombi sorunları genellikle elektrik kesintisi olduğunda, fazla akımdan dolayı ya da bakım olmadığından ötürü arızalanan parçalardan olur. Kombi sorunlarını engellemek amacıyla Gaziosmanpaşa Bosch kombi servisi olarak düzenli periyotlarla bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bakım uygulanan kombiler, bakımı yapılmayan kombilere nazaran daha az sorun yaşatır. Bunun için de soğuk kış aylarında ciddi problem yaşamamanız için kombi bakımınızı yılda iki kez yaptırmalısınız. Bu sayede fazla gelen doğalgaz faturalarını da azaltabilirsiniz.

Petek Bakımı

Eğer verimli ısı alınamıyorsa, sorun kombide olmayabilir. Bunun için de peteklere bakılması gerekir. bu anlamda deneyimli firmamız bu konuda da gerekli müdahaleleri yaparak daha iyi ısı elde etmenize imkan veriyor. Petek temizliğine ilk olarak kombi bağlantı setinden başlıyoruz. Ardından da radyatör peteğin tesisatına kadar tesisat boruları da içinde kaliteli kimyasal temizleme ilaçlarıyla temizlenir. Daha sonra bütün kanallar ve filtre içindeki toz, kir ya da pas bırakmadan temizlenir. Böylece aktif güçlü bir ısı yaymak için kaliteli koruyucu maddelerle dezenfekte edip tesisat zemini meydana getiriyoruz.

Özenli Hizmet

Kombi servisi olarak sunduğumuz hizmette kaliteli ve hızlı işçiliği ile diğer firmalardan bir adım daha ön plana çıkıyoruz. Bosch marka kombilerin bakım, tamir ve bütün servis işlerini özenli bir şekilde yapıyoruz. Bu kombilerinizde meydana gelen bütün sorunlarda arızalarda hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Bir telefonla verdiğiniz adrese gelerek hızlı bir şekilde sorununuza efektif çözümler getiriyoruz. Böylece kombinizin ömrü daha da fazla uzamış olacaktır.

Güler Yüzlü Hizmet

Kombi servisi olarak piyasadaki deneyimimiz ve tüm müşterilerimize vermiş olduğumuz güven ile birlikte ısıtma ve soğutma alanında uzun zamandır faaliyet göstermekteyiz. Gaziosmanpaşa’da hizmet sunan servisimiz Bosch kombi bakımı, Bosch kombi kurulumu ve Bosch yardımcı cihaz ve parçalarına sorun tespiti ve tamiri hizmetleri sunmaktayız. 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet sunan kombi servisimiz teknik personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile birlikte sizlere sadece bir telefon kadar yakın.