Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Gaziosmanpaşa Demirdöküm Kombi Servisi

Kış aylarında en büyük sorun ısınma problemidir ve artık günümüzde ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı kombiler vasıtasıyla sağlarsınız. Kombilerin kaliteli ısı vermeleri için belirli zamanlarda bakımlarının yapılması gerekir. Bunun için de iyi bir servis bulmanız gerekir. İşte bizler Gaziosmanpaşa Demirdökümkombi servisi olarak müşterilerimize hizmet vermek için çalışıyoruz.

Nasıl Bir Firmayız?

Firmamız müşteri memnuniyetini esas alan bir firmadır. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için uzman personellerimiz ile servis hizmeti veriyoruz. Elemanlarımız deneyimli oldukları için firmamıza başvurduğunuz zaman hemen verdiğiniz adrese geliyor ve kombinizin sorununu çözmek için çalışıyorlar. Özellikle kış aylarında yaşanan kombi sorunlarında anında hizmet vermek için çaba harcıyoruz. Garantili ürünlerin sorunlarının çözümünde firma olarak ücret talep etmiyoruz.

Ayrıca firma olarak garantili hizmet verdiğimiz için servis hizmetinden sonra aynı sorunu tekrar yaşadığınızda ücret almadan hizmeti yeniden veriyoruz. Firmamız ayrıca müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermek adına çalışmalar yürütüyor. Parça değişmesi gereken servis hizmetlerinde bozulan parçaların yerine orijinal parçalar takarak hizmet sağlıyoruz. Firma olarak fiyat standardımız rakiplerimize göre daha uygun olmaktadır. Ayrıca kombiler hakkında danışmak istediğiniz şeyler varsa firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bakım Hizmeti

Demirdöküm kombilerinizin belirli zaman aralıklarında bakımlarının yapılması gerekmektedir. Çünkü bakımı yapılmayan kombilerin arıza yapmaları ve ciddi sorunlara sebep olmaları kaçınılmazdır. Bunun için önceden önlem almak gerekmektedir. Önlem olarak bakım zamanları geldiğinde kombilerin bakımlarını deneyimli ve güler yüzlü ekiplerimiz ile yapıyoruz. Ayrıca petek temizliği de yapan firmamız kaliteli ürünlerle temizlik hizmeti veriyoruz. Belgeli elemanlarımız ile temizlik ve bakım yapıyoruz. Bakımları zamanında yapılmadığında doğalgazla ile ilgili önemli sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların yanı sıra bakımı yapılmayan petek ve kombiler yüksek enerji ve yakıt tüketeceğinden faturanız yüksek gelecektir. Bunun için kombilerin bakımlarının yapılıp faturada tasarruf sağlayabilirsiniz.

Firma Nerelere Hizmet Verir?

Firma olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde Demirdöküm kombi bakım ve servis hizmeti veriyoruz. Telefon numaralarımız ve sitemiz üzerinden bizlere başvuran müşterilerimizin sorunlarını aynı gün içinde çözmeye gayret ediyoruz. Hizmetimiz uygun fiyatlarla olsa da kredi kartı ile de ödeme yapabiliyorsunuz