Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Gaziosmanpaşa Ferroli kombi servisi

Bir İtalyan markası olan ve Türkiye’de de üretimi yapıldığı günden bu yana kalitesi ile ön plana çıkan Ferroli kombilerinin yetkili olan servisi olan firmamızda sizlerden gelen taleplere uzman personellerimiz ile hizmet veriyor. Gaziosmanpaşa Ferroli kombi servisi ihtiyacını karşılayacak nitelikli personellere sahip olan firmamız ile iletişim kurduktan kısa bir süre sonra hizmetinizi alabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız servis hizmeti sonrası genel bilgilendirmelerde yapılmaktadır. Verilen bu bilgiler kombilerinizi daha sağlıklı kullanmanıza yardımcı olacaktır. Temiz bir işçilik ile hizmet veren personellere sahip olan firmamızın sertifikalı olması müşterilerimizin güvenlik konusunda da sorun yaşamayacaklarının en açık göstergesidir.

Servis Talebini Nasıl Oluşturabilirim?

Firmamız daha fazla kişiye daha etkin şekilde hizmet verebilmek amacı ile müşterileri ile web adresinden iletişim kurmaktadır. Basit ve kullanışlı bir web adresine sahip olan firmamızın iletişim alanına giriş yapan müşterilerimiz orada bulunan talep formunu görebilirler. Bu formda müşterilerimizden adres ve kişisel bilgilerini doğru yazmalarını istiyoruz. Bu bilgileri doğru yazan müşterilerimiz ile ofis personellerimiz iletişime geçerek servis hizmetinin ne zaman verileceği hakkında bilgilendirme yapıyorlar.

Servis Hizmeti Ücreti Var Mı?

Firmamız servis hizmetini Ferroli kombi bayisi ile vermektedir. Bu nedenle bakımı yapılacak ürünün garanti kapsamında olup olmadığı ücret alınıp alınmaması açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle firma personellerimiz ilk olarak adrese ulaştıklarından müşterilerden garanti belgesini istemektedirler. Garanti kapsamında yer alan ürünlerin servis hizmetlerinden ücret talep edilemeyen firmamızda garantisi bitmiş ürünlerden ise küçük ücretler talep edilmektedir. Servis hizmetlerinden aldığımız bakım ve onarım ücretleri genel olarak sabittir. Bu nedenle ücret bilgisi almak isteyenler firmamızın canlı destek birimi ile iletişime geçebilirler. Parça değişimi yapıldığında ise ücrete parça fiyatı da dahil edilmektedir.

Servis Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Gaziosmanpaşa ferroli servis Saha elemanlarımız sayesinde hızlı şekilde verdiğimiz servis hizmetinde firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle servis sağladığımız müşterilerimizin mağdur olma ihtimalleri bulunmamaktadır. Bakım ve onarım işlemlerini uzun süre sorun yaşanmaması için teknolojik ekipman ile yapan firma personellerimiz parça değişimi durumlarında da mutlaka müşterileri bilgilendirmektedirler.