Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Sultangazi Arçelik Kombi Servisi

Arçelik ürünleriniz arasında kombi olması durumunda servisimizden hizmet alabilirsiniz. Sultangazi ilçesinde bulunan ve Arçelik marka olan kombilerinizin montaj, bakım ve tamir işlemlerinin tamamını yerine getiriyoruz. Hangi model olduğu fark etmeksizin kombinizle alakalı tüm konularda garanti kapsamında olsun veya olmasın servis hizmetimizi talep edebilirsiniz. Sultangazi Arçelik kombi servisi olarak yetkili servis uzmanlığı ile çalışıyoruz. Bu nedenle her türlü kombi işlemleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız kesintisiz bir şekilde hizmet verdiğinden ve uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından dolayı fazlasıyla talep görür. Siz de diğer firmalardan farklı olduğumuzu fark edebilirsiniz.

Alacağınız Hizmetler Nelerdir?

Arçelik marka kombi kullanmanız halinde tüm işlemleri ekibimiz aracılığıyla alabilirsiniz. Arçelik garantisi olan ürünlerinizin montaj ve tamir de dahil olmak üzere tüm işlemlerini ücretsiz şekilde yerine getiriyoruz. Firmamız garanti kapsamında olmayan ürünler için de servis olanağı sağlıyor. Parça değişimi gerekli olduğunda ise orijinal ve uygun fiyatlı parça kullanımı için servisimiz uzman teknik ekibinden bilgi alma şansınız bulunur. Parçaların fiyatı kadar işçilik konusunda da son derece titiz davranıyoruz.

İşçilik ve Kaliteli

Tüm işlemler sırasında parça kullanımı ve işçiliğin ne kadar önemli olduğunu bilmek gerekir. İşçilik kombinizin uzun süreli kullanılması ve istenen performansın alınması için gerekli olan en önemli unsurdur. Firmamızda çalışan kişiler eğitim, donanım ve tecrübe anlamında yetkin kişilerden seçilir. Bunun sonucu olarak da garantili bir işçilik söz konusu olur. İşçiliklerimiz garantili ve kullandığımız malzemeler oldukça kalitelidir. Müşteri memnuniyetini merkeze alarak her zaman kesintisiz ve sorunsuz hizmet almanız için çaba gösteriyoruz.

İletişim ve Geri Dönüşler

Servis taleplerinizde iletişimin son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı da iletişim kanallarımızın tamamını açık tutuyoruz. Ayrıca servisimizi kullandıktan sonra firmamız ile alakalı geri dönüşlere son derece önem veriyoruz. Müşterilerimizin herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik yaşaması veya şikayetinin olması firmamız için oldukça büyük kayıp olacağından elemanlarımızın kaliteli bir şekilde hizmet vermesi için eğitimler de veriyoruz. Firmamızla iletişime geçmeden kombinizi tamir ettirmek için karar vermemelisiniz.