Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Sultangazi Baymak Kombi Servisi

Evinize veya iş yerinize baymak kombi aldıysanız, bu marka ürünün bakımlarını ve onarımlarını da o markanın teknik servisine yaptırmanız em doğrusu olacaktır. Aksi durumda o kombilerin servisleri olmayan kişiler başlarınıza daha büyük sorunlar açacaklardır. Hatta yolunuz korsan servislerle çakışıp dolandırılabilirsiniz. Bunun için en etkili çözüm kombiyi aldığınız firmaya başvurmak ve onların bünyesinde bulunan servis hizmetinden yararlanmaktır. Bizler Sultangazi Baymak kombi servisi olarak firma yetkili servisiyiz ve müşterilerimizin doğru adresten hizmet almasını istiyoruz. Bu yüzden de uzun yıllardır Sultangaziilçesinde baymak kombi servisi hizmetini kalitemizi ve tecrübemizi artırarak devam ettiriyoruz. Sizlerde baymak marka kombilerinizin arızaları ve bakımları için iletişim adreslerimizi ve telefon numaralarımızı kullanarak bizimle irtibata geçip hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımları Neden Önemlidir?

Mekanlarınızda kullanmakta olduğunuz kombilerinizin verimli çalışması ve uzun yıllar boyunca kullanmanız için düzenli bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. Beklenmeyen durumlarda ortaya çıkan arızalar durumunda zorda kalmamanız için zamanında bakım yaptırmanız önemlidir. Bakımlar için bizleri tercih etmelisiniz. Garantili ürünlerde bakım yaptırmamaktan kaynaklı ürünlerde cihazlar kullanıcı hatasından dolayı garanti dışında kalabilmektedir onun için mağdur olmamak adına bakımlarınızı firmamıza zamanında yaptırmalısınız. Firma olarak baymak kombi bakım sırasında yaptığımız işlemlerden bazıları ise şunlardır; tesisat su girişlerinin kontrol edilmesi, gaz kaçaklarının kontrol edilmesi, baca bağlantıları ve hava kanallarının kontrol edilmesi, cihazla ilgili kontrollerin yapılması ve şikayetlerin dinlenmesi gibi işlemler yapılmaktadır. İnceleme dışında arızalı parçaların tespit edilmesi durumlarında orijinal yedek parça ile değişimi yapıyoruz.

Kombi Bakımının Avantajı

Kombilere zamanında yaptırdığınız bakımlar sayesinde kombinizi ömrünün uzamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bakımı yapılan kombiler hem verimli çalışmayı sağlar hem de faturanın yüksek gelmesinin önüne geçer. Ayrıca bakımlı kombiler enerji tasarrufuna da yarar sağlarlar.

Kombi Arızalarında Hizmetinizdeyiz

Kombiniz arıza yaptığında firma olarak hizmetinizdeyiz. Telefon etmeniz halinde aynı gün hizmet vermeye gayret ediyoruz. Arızanın sebebini bilmiyorsanız herhangi bir işlem yapmadan servis ile iletişime geçmeniz en doğrusudur. Bilinmeyen soruna karşı yapılan işlemler basit bir arızayı geri dönüşü olmaz bir hale getirip maddi açıdan sizlere büyük sıkıntılar verebilir. İşlem yapmadan servisimizi beklemeniz daha doğru olacaktır.