Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Sultangazi Bosch Kombi Servisi

Kombiler sıcak su ve sıcak ortam imkanı sunan eşyalardır. Kombinin tam randımanlı çalışması için yılda bir defa bakımının yapılması gerekir. Bakımı aksatılan kombiler çok daha fazla yakıt tüketir ve az ısı verir. Sultangazi Bosch kombi servisi firmamız garantisi devam eden ve garantisi bitmiş kombiler için hizmet sunar.

Kombi Tamiri

Kombiler zaman zaman arıza verebilir veya çalıştığı halde suyu yeterince ısıtmaz. Firmamız öncelikle kombide var olan arızayı tespit eder. Değişmesi gereken parçalar varsa mutlaka orjinal yedek parça ile değiştirilir. Kombi tamirini mutlaka teknik ekibin yapması gerekir. Firmamız servis hizmetini bakım, temizleme, arıza tespit ve onarım şeklinde sunar. Firmamızdan her yıl hizmet almak isteyen müşterilerine hatırlatma mesajı gönderir. Bu sayede bakım zamanını kaçırdım endişesi yaşamazsınız.

 

Kombi Bakımı

Kombi bakımı kaliteli bir kombi markası seçmek kadar önem arz eder. Aldığınız kombinin az yakması fakat çok ısı vermesi için kombi bakımına dikkat etmeniz gerekir. Kombi bakımında elektrik tesisatından Petek temizliğine kadar her ayrıntı büyük bir titizlikle yapılır. Petek temizliği yapılamazsa ısı kaybı yaşanır. Zaman içinde petek içlerinde kir ve metaller birikir. Biriken bu kirler sıcak suyun geçişini engeller.

Kombi bakımında mutlaka petek temizliği yapılmalıdır. Kış aylarında bu tür sorunlar yaşamak istemiyorsanız firmamızı arayarak servis hizmeti talep etmeniz gerekir. Firmamız petek temizliği yaparken peteklerin yapısını bozacak veya aşındıracak kimyasal kullanmaz. Kullanılan maddeler petekleri ve boruları tam olarak açarken peteklere zarar vermez. Kombi servisi seçerken avantajlı olmasına, verdiği hizmete, yaptığı tüm işleri rapor etmesine ve size garanti sunmasına dikkat edin. Firmamız profesyonel kadrosu ile haftanın her günü hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmadır.

Kombi Servisi Fiyatları

Kombi servisi fiyatı uygulanan işleme göre değişir. Firmamız garanti kapsamı içinde olan ürünlerden ücret talep etmez. Garantisi biten ürünler içinse uygun bir ücret talep edilir. Kaliteli ve profesyonel bir hizmete karşılık alınan ücret göstermelik bir ücrettir. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yaptığımız her işlemi sizlere rapor olarak sunuyoruz.