Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Sultangazi Buderus Kombi Servisi

Sektör içerisinde kombi alanında hizmet veren pek çok firma ya da marka mevcuttur. Ancak bu adreslerden pek çoğu ne yazık ki istenilen verimi vermediğinden dolayı pek çok kullanıcı mağdur duruma düşmüştür. Bunun için firma olarak tavsiyemiz internette çok iyi bir inceleme yaparak bir karara varmanızdır. Bu anlamda Sultangazi Buderus kombi servisi olarak hizmet veren bizler sizlerin sorunlarını çözerek daha iyi bir cihaza sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Kombi Arızaları

Kombilerde farklı nedenlerden dolayı arızalar oluşabilir. Örnek vermek gerekirse filtrede meydana gelen kir ve pas gibi unsurların oluşturduğu sorun ya da bazı parçaların eskimesinden dolayı çeşitli sıkıntılar baş gösterebilir. Servisimiz Buderusmarka ve model kombinin farklı arızalarına karşı bir çözüm yolu buluyor. Ayrıca firmamız arızalar için bir sene parça garantisi de veriyor. Kombilerin daha sağlıklı çalışması amacıyla orijinal yedek parçalarla değişimi yapılıyor. 7/24 şekilde hizmet ulaştıran firmamızla tanışarak sizler de daha önceki aldığınız hizmetlerdeki farkı anlayabilirsiniz.

Uzman Personel

Sadece bu hizmeti vermek adına eğitimi olmayan, donanımsız kişileri çalıştıran servisler bulunuyor. Bu durumun sonucu da elbette kombinin bakımının ardından yine bozulmasına ya da maliyet olarak daha fazla sorun çıkarmasına neden oluyor. Servisimiz bu anlamda beklentileri doğru şekilde karşılamak amacıyla işinin ustası olan ve uzman kişilerle sorumlulukları paylaşarak taleplere cevap veriyor. Tamir ve bakım sonrasında da kombileri uzun vadede kullanmak üzere kullanıcıya teslim ediyor.

Talepler Hemen Cevaplanıyor

Çalışanlarımız kombi bakımı ve tamiri için gelen servis taleplerini kayıt ettikten sonra müşterinin uygun olduğu zamanda hemen verilen adrese geliyor. Kombi ilk olarak sıcak su ve kalorifer modundayken kontrol edilir. Ardından da genleşme tankına hava verilmesi, filtre hijyeni, sensör kontrolü, ateşleme elektrotu ve fan temizliği gibi durumlara bakılır. Eğer buralarda bir sorun görünüyorsa hemen çözüm bulunur. Parça değişimi gerekiyorsa orijinal yedek parça takılır ve süreç sonuçlandırılır. Sizler de böyle bir hizmete ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız hemen bizlere ulaşarak talep oluşturabilirsiniz. Kısa sürede ekibimiz adresinize ulaşacaktır.