Kombi Servisi Kombi servisi, bakımı ve montajı için bizimle iletişime geçin size en kısa sürede dönüş yapıp sorununuzu çözmekte yardımcı olalım.
Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz
0535 861 4820
0212 595 0809
Takip Et
Yukarı

Blog

Sultangazi Ferroli Kombi Servisi

Kombi sistemi evlerin ısınması ve sıcak su elde edilmesinde kullanılan modern kalorifer sistemidir. Kombilerin üretiminde saç, çelik, alüminyum ve plastik malzeme kullanılır. Kombiler duvara monte edilen iklimlendirme cihazlarıdır. Kullanım açısından oldukça pratik cihazlar olan kombiler ev ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak tasarlanır. 2008 yılında cihaz üretmeye başlayan Ferroli bir İtalyan markası olup hali hazırda bir müşteri potansiyeline sahiptir. Ferroli marka kombilerinizin bakım ve onarımları için güvenilir bir servis arıyorsanız Sultangazi Ferroli kombi servisi firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızda müşteri memnuniyeti ön planda olup hizmette devamlılık esastır.

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombiler özellikle kış aylarına girmeden önce her yıl düzenli olarak bakımları yapılması gereken cihazlardır. Firma olarak Ferroli markasına ait kombilerin bakım hizmetlerini veriyoruz. Bakım işlemleri sırasında öncelikle sıcak su ve kalorifer sistemini kontrol ediyoruz. Alanında deneyimli ustalarımız tarafından verilen hizmette sıcak su sızdırmazlık kontrolü de yapıldıktan sonra kombinin içi açılarak tozlanan parçalar temizlenir. Böylece kombi bakımı her detayına kadar yapılarak kombiniz kullanıma hazır hale getirilir. Bu sayede sizden enerji tasarrufu etmiş olursunuz. Firmamızda her mevsim kombi bakım hizmetleri özenle yapılıyor.

Kombi Tamiri Hizmetleri

Kombilerin bakımları yapılmadı zaman ya da uzun yıllar kullanıldığı durumlarda arıza açabilir. Böyle durumlarda acil kombi tamiri gerekir. Firmamız her türlü arıza tespiti için 7/ 24 ulaşabileceğiniz tanınmış bir firmadır. Firmamızı arayarak arıza bildirimi yapmanız halinde adresinize ivedilikle bir ekip gönderilir. Akabinde arıza tespiti yapılarak cihazın arızası giderilir. Arızası giderilemeyen cihazlar iş yerine getirilerek tamir edilir. Firmamızda tamir edilen her parça bir yıl firma garantisi altındadır. Tamiri mümkün olmayan parçaların değişimi öncesi müşteriye bilgi verilir. Müşterinin onayı alındıktan sonra orjinal yedek parça kullanılarak parça değişimi gerçekleştirilir. Firmamızda yapılan her işlem kayıt altına alınır.

Kombi Bakım ve Tamiri Fiyatları

Kombi bakım ve tamir fiyatları servislere göre değişir. Firmamız en uygun fiyatlar ile hizmet veren köklü bir firmadır. Firmamızda garantisi olan cihazların bakım ve onarımları için her hangi bir ücret alınmazken garantisi biten cihazlar için firmamızı arayabilirsiniz.